Повною мірою відповідають таким вимогам комплектні круп'яні лінії, що випускаються ТДВ «Бриг» протягом майже двадцяти років.

Сьогодні ТДВ «Бриг» пропонує для малого і середнього бізнесу круп'яне обладнання: від малогабаритних комплектів продуктивністю 8 - 15 тонн зерна, що переробляється в добу і до комплектів основного технологічного обладнання крупозаводів продуктивністю до 30 тонн на добу.

З малогабаритних комплектів обладнання серійно виробляється два види: для отримання гречаної крупи швидкого приготування з покращеними споживчими властивостями, і для отримання круп з ряду зернових культур.

Комплекти для переробки гречки продуктивністю від 3 до 5 тонн (в залежності від модифікації) зерна на добу дають вихід не менше 65% гречаної крупи-ядриця швидкого приготування. Для її виготовлення використовується процес гідротермічної обробки, що дозволяє реалізувати технологічний процес виробництва крупи відповідно до «Правил ...», затверджених для державних крупозаводів, а також значно поліпшує смакові якості крупи і збільшує термін її зберігання. Вихід проділу ( "січки") при цьому становить 2,8 - 3%. Крім того, це обладнання забезпечує отримання до 2 тонн товарного пшона на добу.

Дуже рентабельною може бути організація переробного виробництва потужністю 10, 15 і т.д. т/добу, тобто кратній декільком комплектів ТДВ «Бриг». Обслуговують таке виробництво, наприклад, з двох комплектів ТДВ «Бриг» - всього 3 людини.

Інший вид серійної продукції "Брига" - незмінно користується попитом у споживачів - малогабаритний комплект для отримання круп із зернових культур. Він випускається ТДВ «Бриг» серійно з 1995 року і дозволяє переробляти до 10 тонн зерна пшениці, 15 тонн гороху, 12 тонн проса, по 8 тонн ячменю і кукурудзи на добу. До складу комплекту обладнання входить машина шелушильно-шліфувальна, модуль для помелу, верстат сортувальний, розсівання, системи аспірації і міжоперацийнного пневмотранспорту. Окупність такого комплекту для вироблення круп при 2-х змінній роботі 1-2 роки, залежно від виду переробляємих зернових культур. А обслуговується комплект всього 1 людиною.

Мінімальний комплект, вироблений ТДВ «Бриг», складається з машини шелушильно-шліфувальної, систем аспірації і пневмотранспорту, призначений для шліфування та полірування круп з пшениці, ячменю, кукурудзи, а також для лущення і шліфування зерна пшениці, ячменю, жита, гороху, проса , сорізу і сої.
Добре зарекомендували себе "Бріговські" вібропневмостоли продуктивністю від 400 до 3000 кг / год. для очищення зерна, в т.ч. посівного, від домішок, які важко віддаляються і сортування круп за питомою вагою.

Популярні у споживачів лущільники відцентрові для лущення насіння кондитерського соняшнику (500 кг / ч) і зерна вівса (до 1000 кг / год).

Міжопераційні перевантаження продукту при роботі на всіх видах обладнання здійснюються пневмотранспортом, що дозволяє виробляти паркан продукту з будь-якої тари (мішків, коробів, кузова, буртів) і подачу його на висоту до 5 м при продуктивності від 400 до 1000 кг / год.

В номенклатурному ряду продукції ТДВ "Бриг" є також пневматичні пересувні перевантажувачі для зерна потужністю 7 тон на годину, що дозволяє транспортувати і перевантажувати зерно з завальних ям, буртів автомобільного та залізничного транспорту на відстань до 20 м при висоті підйому до 4,5 м.
Все це обладнання, у відносно компактному варіанті, дає можливість виробляти відповідно до ГОСТ всі види круп із зерна пшениці, ячменю, гороху, кукурудзи, гречки, рису і проса.

Круп'яне обладнання підприємства має повний комплект документації, необхідний при офіційній реєстрації і експлуатації організованих на її основі переробних виробництв.

Комплекти «Брига» забезпечують швидку гарантовану окупність завдяки високій рентабельності організованого на його базі виробництва.