Сьогодні зерносушильні комплекси ТДВ «Бриг» продуктивністю 8 та 16 тонн/год. випускаються підприємством серійно і знаходять своє застосування у фермерських господарствах з посівною площею зернових 1500 - 2000 гектарів і більше.

Оцінка ефективності експлуатації зерносушильних комплексів КС на біомасі в фермерських господарствах України в 2013 р

«За» та «проти», досвід, вибір.
Найвагоміші контраргументи, які найчастіше висуваються прихильниками сушіння зерна з використанням газу або дизельного палива на противагу другому варіанту, що потрібні додаткові витрати на тюкування, зберігання соломи, а також більш висока трудомісткість експлуатації такого комплексу. Окрім того - зниження температури повітря, яке подається в сушарку, через зупинку процесу для завантаження палива й вивантаження попелу.  А при сушінні газом – «краник» включив-виключив – і ніяких турбот.

Зерносушильні комплекси на соломі (біомасі) впроваджені в 20 областях України. Приводимо приклади таких впроваджень в різних областях.

Реально можливо заробляти чималі гроші, виробляти крупи в умовах власних господарств на ефективному малогабаритному круп'яному обладнанні.
При цьому, основним критерієм ефективності обладнання є якість вироблюваної крупи, яке повністю відповідає Чинним стандартам, якість, що дозволяє реалізовувати крупи, як в торгових мережах, так і на ринках, що дозволяє виграшно конкурувати за право оптових поставок державним організаціям.