ТДВ "Бриг" - виробник енергозберігаючого обладнання для сушіння зерна, а також обладнання для його переробки й очищення. Підприємство  є одним з основних операторів України на ринку зерносушильного й зернопереробного обладнання.

Маючи майже 50-літній загальний досвід машинобудування, ТДВ "Бриг", починаючи з 2006 року, лідирує в Україні у випуску енергозбережних зерносушильних комплексів з теплогенераторами на біомасі. Основне паливо таких комплексів - тюкована солома, у якості додаткового палива можливе використання дров і відходів деревообробки, а також лузги зернових культур. Це дозволяє заощаджувати дорогі енергоносії (газ, дизпаливо). Таке сушіння екологічне для навколишнього середовища – відсутні шкідливі викиди. Теплогенератори Брига комплектуються із сушарками інших виробників різних років їх випуску.

ТДВ "Бриг" близько 20 років також випускає комплекти технологічного обладнання крупоцехів для виготовлення всіх видів круп. По продуктивності крупоцехи розраховані на середнє переробне виробництво.

Обладнання добре зарекомендувало себе в споживачів різних регіонів України та СНД. Відрізняються надійністю, якістю крупи згідно ГОСТу. Перевага крупоцехів для гречаної крупи у впровадженні в них класичної технології вироблення крупи, використовуваної на великих крупозаводах.

На замовлення покупців ТДВ "Бриг" виробляє як повнокомплектне технологічне обладнання, так і окремі технологічні модулі. Для модернізації існуючих переробних виробництв пропонуються агрегати для очищення, сортування, транспортування зерна й круп, підготовки насіння перед посівом.

Продукція ТДВ "Бриг" відрізняється компактністю конструкції, агрегатним принципом побудови й простотою в обслуговуванні.

Основні види продукції підприємства сертифіковані Державним комітетом України з питань технічного регулювання й споживчої політики в рамках державної системи сертифікації УкрСЕПРО.

В ТДВ "Бриг" Ви можете одержати кваліфіковану консультацію й допомогу в доборі необхідного Вам обладнання, наші фахівці виїдуть до місця монтажу для детального обстеження й консультацій, на предмет його установки, а так само, за бажанням замовника, зроблять шефмонтажні роботи, налагодження, запуск комплектів та навчання Вашого персоналу. Підприємство здійснює сервісне й гарантійне обслуговування.

За весь період існування на підприємстві сформовані висококваліфіковані кадри, розроблені й виготовлені десятки видів технічно складної конкурентоспроможної продукції.

Підприємство має проектно-конструкторське, технологічне й сервісні підрозділи, матеріально-технічну базу, необхідну для виробництва, виробничі й складські площі.

Надійність обладнання, що поставляється, забезпечується постійним контролем комплектуючих і обладнання, як у процесі складання й монтажу, так і протягом гарантійного строку.

Колектив ТДВ "Бриг" бачить свою перспективу в постійнім удосконаленні й модернізації своєї продукції, освоєнні випуску нової, згідно з вимогами ринку, утриманні завойованих позицій і їх подальшім розширенні як в Україні, так і в інших країнах.

 

 

Icon Oplata
Icon Dostavka
Icon Service

 

 

 ОСТАННІ НОВИНИ

До зустрічі на виставках в 2019 - 2020 роках

ТДВ «Бриг» найближчим часом буде експонувати свою продукцію на міжнародних агропромислових виставках в Україні.

Нова модель завантажувального паливного модуля.

ТДВ «Бриг» впровадив у виробництво завантажувальний модуль МЗ для подачі однорідних сипких видів палива в теплогенератори на біомасі ТГС

Вісім зерносушильних комплексів Брига у одного господаря

У 2018 році ТДВ «Бриг» поставив ще один зерносушильний комплекс на біомасі КС-16 в СФГ «Урожай» в Сумську область.